اخبار فرهنگیگـردشگــری Tourism

تامین زیر ساخت‌ها بزرگ‌ترین چالش در صنعت گردشگری است

 

tour 21 - تامین زیر ساخت‌ها بزرگ‌ترین چالش در صنعت گردشگری استدبیرکل سازمان جهانی گردشگری ، تامین زیر ساخت‌ها را بزرگ‌ترین چالش در صنعت گردشگری کشورهای درحال توسعه دانست.

مارقوش به نقل از خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ دبیر کل سازمان توریسم جهانی درنشست مجمع عمومی این سازمان اعلام کرد تامین زیرساخت‌های حمل و نقل و اقامتگاهی، بزرگترین مانع صنعت گردشگری در کشورهای درحال توسعه  برای تحقق حداکثر منافع مالی از این صنعت است.
 
به گزارش سازمان توریسم جهانی ،‌” طالب رفاعی “دبیر کل این سازمان در نشست مجمع عمومی که در آبشار ویکتوریا واقع در زامبیا برگزار شد، اعلام کرد برگزاری این همایش بهترین همایش در تاریخ سازمان توریسم جهانی است که باید بر نحوه ارتقا و توسعه صنعت گردشگری در منطقه افریقا و دیگر کشورهای درحال توسعه جهان تمرکز کند.
 
وی گفت:«یکی از بزرگ‌ترین موانع برسر تحقق اهداف مورد نظر در صنعت گردشگری توسعه زیرساخت‌ها به ویژه از نظر احداث جاده‌هاست. همچنین زیر ساخت های اقامتگاهی و هتل داری نیز باید مورد توجه قرار گیرد. مشکل مالی و کمبود بودجه نیز باید در منطقه افریقا به طور خاص مورد توجه قرار گیرد.»
 
به گفته وی مقصدهای گردشگری در افریقا با مشکلات بیشماری از این نظر مواجه هستند . اما مشکل دیگر ارتقای سطح بازاریابی نیز مشکل دیگری است که مستلزم توسعه فناوری‌های روز در این منطقه است که باید تامین شود.
 
رفاعی کشورهای درحال توسعه را دعوت کرد تا در زمینه ارتقای سطح همکاری با کشورهای توسعه یافته برسر ارتقای صنعت گردشگری کار کنند تا بتواند از این رهگذر سهم درخوری در درآمد جهانی این صنعت بدست آورند.
شرکت گردشگری مارقوش ترکمن صحرا
www.margush.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا