اخبار اجتماعیاخبار فرهنگی

فرماندار هیوه‌چی؛ دانشگاه پیام نور آق قلا تعطیل نمی‌شود

farmandar - فرماندار هیوه‌چی؛ دانشگاه پیام نور آق قلا تعطیل نمی‌شودمارقوش به نقل از اولکامیز فرماندار آق قلا گفت: با اختصاص 5 میلیارد ریال از طرف فرمانداری و کمک های مردمی از تعطیلی دانشگاه پیام نور آق قلا جلوگیری شد.


farmandarالیاس هیوه‌چی اضافه کرد: با دریافت اخباری مبنی بر تعطیلی دانشگاه پیام نور آق‌قلا به دلیل کمبود اعتبارات، بلافاصله جلسه‌ای با حضور دکتر نادری رئیس دانشگاه پیام نور استان، دکتر عجم رئیس دانشگاه پیام نور آق قلا و اعضای هیئت موسس دانشگاه در فرمانداری برگزار گردید.
وی اضافه کرد: جهت حل اساسی مشکل دانشگاه پیام نور آق قلا دو طرح پیشنهاد گردید و مقرر گردید در وحله اول دانشگاه به مرکز شهر جهت استقبال بهتر دانشجویان انتقال یابد و در مرحله دوم اعتبارات مورد نیاز برای ساخت دانشگاه که 20 میلیارد ریال تخمین زده می شود با کمک های مردمی و نمایندگان محترم مجلس و اعتبارات دانشگاه پیام نور تامین گردد.
براساس این گزارش جهت بررسی نحوه تامین اعتبار مورد نیاز بلافاصله جلسه ای با حضور مهندس امامی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی دانشگاه و هیئت موسس در دفتر فرماندار برگزار گردید و مقرر شد مبلغ 5 میلیارد ریال را فرمانداری با استفاده از کمک های مردمی تامین نماید و مبلغ 5 میلیارد ریال نیز با رایزنی های مهندس امامی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تامین گرددو مابقی اعتبار لازم برای ساخت دانشگاه نیز از طرف دانشگاه پیام نور اختصاص یابد.
گفتنی است با توجه به پیگیری های مستمر فرماندار و مخالفت ایشان با تعطیلی دانشگاه پیام نور آق قلا مقرر گردید این دانشگاه به فعالیت های آموزشی خود ادامه بدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا