اخبار اجتماعی

بیانیه مجمع حامیان دکتر روحانی در ترکمن صحرا در حمایت از استاندار گلستان

مارقوش – چهاردهمین نشست مجمع حامیان روحانی در ترکمن صحرا در آق‌قلا برگزار شد در این نشست سیاسی اجتماعی بیانیه‌ای از طرف مجمع در حمایت از عملکرد دکتر صادقلو استاندار گلستان صادر گردید که در ذیل می‌خوانید:

Ostandar1 - بیانیه مجمع حامیان دکتر روحانی در ترکمن صحرا در حمایت از استاندار گلستان
استاندار گلستان: دکتر حسن صادقلو

بیانیه مجمع حامیان دکتر روحانی در ترکمن صحرا

در حمایت از استاندار گلستان دکتر صادقلو

به نام خدا

24 خرداد ماه سالروز اوج خیزش عقلانیت و اعتدال و امید و سالروز خلق حماسه سیاسی مردم عزیز ایران اسلامی است.

مردم انقلابی ایران توانستند با حضور بیش از 70 درصدی خود در پای صندوقهای رأی, دکترحسن روحانی را به عنوان رئیس جمهور جریان اعتدال انتخاب نمایند وبه جریان اصلاحات در کشورروح تازه ای ببخشند. تا بر همگان روشن شود که روش مدیریتی گذشته دیگر نمی‌تواند مورد قبول اکثریت مردم باشد و در تاریخ کشور این روز (24خرداد) به عنوان روز حاکمیت جریان اعتدال و تدبیرو عقلانیت به ثبت خواهد رسید.

مجمع حامیان دکتر روحانی در ترکمن صحرا ضمن گرامیداشت این روز بزرگ که می‌توان از آن روز حاکمیت اعتدال و تدبیر و امید در تاریخ کشور نام برد, اعتقاد دارد که تداوم این موفقیت‌ها در شنیدن نقدهای منصفانه و توجه به پیشهادات دلسوزانه و توصیه‌های اصلاح گرایانه است. که با بهره‌گیری از خرد جمعی و همفکری با نخبگان و مشارکت دادن همه‌ی مردم بالأخص اقوام و اقلیت‌های مذهبی در اداره‌ی امور اجرایی کشور, و پرهیز از خشونت و انحصار طلبی است.

حماسه‌ی دیگر- هر چند به مقیاس کوچکتر- استانی در انتخاب بالاترین مرجع تصمیم‌گیری استان و هفتمین استاندار, با رضایتمندی و حمایت‌های بی‌شائبه‌ی نماینده‌ی مقام معظم رهبری در استان حضرت آیت الله نورمفیدی و انتخاب دکتر حسن صادقلو بود. و با انتخاب او شعار تدبیر و امید و اعتدال در استان جان تازه‌ای گرفت و نوید بخش فردایی روشن وآکنده از عشق و امید به منطقه را به مشقی جدید تبدیل نمود.

مجمع حامیان دکتر روحانی در ترکمن صحرا ضمن تشکرو قدر دانی ازانتصاب بالاترین مراجع تصمیم گیری شهرستان های ترکمن نشین که معطوف به نگاه ویژه ی ایشان به ظرفیت های استان و مشارکت دادن افراد بومی و اقوام استان است. به عنوان اولین گروه‌های اصلاح طلب در استان گلستان در تغییرات و تحولات گذشته حمایت خود را از دکتر حسن صادقلو استاندار محبوب اعلام داشته, فردا را از آن مردمی می داند که دوشا دوش مسؤولین نظام اسلامی از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و از اکثر جریانات سیاسی کشوروظرفیت های استانی استمداد طلبیدند.

جا دارد نمایندگان محترم مجلس استان گلستان به نقد منصفانه ی خود اکتفا نموده و با اعتماد مردم استان همسو شده, و پیشرفت و ترقی مردم فهیم استان را فدای سلایق سیاسی‌شان نکنند. و به جای چوب لای چرخ گذاشتن, در صدد ارشاد و همکاری بر آمده و درجهت رشد و اعتلای استان گام‌های راسخ بردارند. مگر نه این است که در ابتدای کار تعهد خدمت به مردم را داده‌اند تا شرمنده‌ی خدای خویش و مردم عزیز استان نشوند.

ما مجمع حامیان دکتر روحانی در ترکمن صحرا به ضرس قاطع اعلام می‌داریم که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ضمن دریافت واقعیت‌های موجود در جامعه و انتخاب خردادی ملت همیشه در صحنه, اقداماتی در خور شایستگی این مردم فهیم و قدرشناس انجام دهند و با در نظر گرفتن شرایط استانی, در پیشبرد توسعه و پیشرفت و تعالی فرهنگ استانی گام‌های ارزنده‌ای بردارند.

والسلام علیکم ورحمة الله و برکاته.
مجمع حامیان دکتر روحانی در ترکمن صحرا

دریافت : سایت اولکأمیز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا