اخبار فرهنگی

مراسم کلنگ زنی ساختمان تعاونی مصرف فرهنگیان گنبدکاووس

مارقوش به نقل از  فاطمه عبدی:

کلنگ‌سازی ساختمان شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان شهرستان گنبدکاووس با حضور مدیر عامل شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان استان گلستان دکتر عباسی نماینده شهرستان، امام جمعه محترم، حسین زاده مدیر آموزش و پرورش وسایر مسئولین اجرایی برگزار شد.

بهمن ایری مدیر عامل شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان گنبدکاووس گفت: شرکت تعاونی از سال 62 با حدود 600 نفر سهامدار شروع به فعالیت نمود وطی 31 سال اقدامات بسیاری صورت گرفته است وی افزود: امروز 600 سهامدار به بیش از 6000 نفر رسیده است که انتظار خدمات بهتر برای سهامداران صورت می‌گیرد، طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط همکاران توانستیم با مشکلات فراوان زمینی را به مساحت تقریبی 392 مترمربع در خیابان وشمگیر غربی خریداری نمائیم که انشاالله از ابتدای خرداد شروع به ساخت خواهد شد. بزرگترین خدمات ارائه شده طی 30 سال عمر شرکت تعاونی می‌باشد. ایری از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان اظهار داشت: طراحی وب سایت جهت ارتباط و اطلاع رسانی به سهامداران و فرهنگیان- استفاده از نرم‌افزار مدرن و به روز و مکانیزه کردن فروش- ایجاد نمایشگاه فصلی شامل لوازم خانگی- فرش- مبل- کنترل قیمت خوار و بار و شوینده‌ها- تعدیل نیروی انسانی- مشارکت فعال در اتحادیه استان توانستیم از سال 91 ریاست اتحادیه مصرف فرهنگیان را نیز به عهده بگیریم وی در خاتمه از مسئولین خواست از بستر فراهم شده استفاده نمایند و با تشکیل شورا یا تیمی این مجموعه را همراهی کنند تا قدم‌های بیشتری را در مسیر کمک به جامعه برداریم.

کلنگ‌زنی - مراسم کلنگ زنی ساختمان تعاونی مصرف فرهنگیان گنبدکاووس
مراسم کلنگ زنی شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان  اردیبهشت 93

آنگاه عباسی نماینده گنبد و داشلی برون خطاب به حضار گفت:

تمام برنامه‌های امسال بر اساس شعار مقام رهبری فکر و طراحی گردد تا مدیریت جهادی مسئولین در پایان سال 93 محقق گردد. وجود شرکت تعاونی برای فرهنگیان نباید منوط به نیاز کالا و تخصصی در این زمینه ارائه گردد گرچه این کار مناسب است ولی در شأن فرهنگیان نیست و ما باید گام‌های فراتری برداریم. اگر منابع مالی فرهنگیان جمع‌آوری گردد تحول خوبی در اقتصاد کشور به وجود خواهد آمد غیر از منابع مالی فرهنگیان از سرمایه دیگر عزیزان نیز در این راستا کمک گرفته شود و از این راه هم سودی برای فرهنگیان تولید و صنعت و هم سود اقتصادی برای کشور خواهد بود. دولت نیز پروژه‌‌های پربازده را حمایت می‌کند و از از کمک 60 ٪ دولت نیز بهره جست. نماینده گنبد اضافه کرد ما بسترهای بسیار خوبی در شهرستان داریم که فقط نیاز به وحدت و همدلی نیاز دارد تا بتوانیم از این فرصت‌ها استفاده بهینه نمائیم.

لازم به ذکر است ساختمان شرکت تعاونی در 4 طبقه احداث خواهد شد.

*** *** ***
منبع:

مارقوش / دايرة المعارف جامع ترکمن‌هاي جهان
www.margush.ir

استفاده از مطالب سايت با قيد منبع مانعي ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
احسان تولز