کشتـی آلیـــش گنبـد

نشست رسمی اعضای کمیته‌های مسابقات کشتی آلیش آسیایی در فرمانداری گنبد کاووس

واحد اطلاع رسانی کمیته‌ی روابط عمومی مسابقات کشتی آلیش آسیایی در گنبد کاووس

بعد از ظهر چهارشنبه نشست رسمی اعضای کمیته‌های رسمی برگزاری مسابقات کشتی آلیش آسیایی در گنبد کاووس به سرپرستی محمد حمیدی فرماندار، دبیر انجمن آلیش رضا فلاح و دبیر ستاد برگزاری غفاری و تنی چند از اعضای فدراسیون آلیش تشکیل گردید.

ابتدا فرماندار مسئول برگزاری مسابقات آلیش در گنبد کاووس ضمن خوش آمد گویی به حضار گفت: پنجمین مسابقات آسیایی کشتی آلیش به نام گنبد کاووس شهر تاریخی گلستان رقم خورده است.

حمیدی فرماندار گنبد کاووس21 - نشست رسمی اعضای کمیته‌های مسابقات کشتی آلیش آسیایی در فرمانداری گنبد کاووس
محمد حمیدی فرماندار گنبد کاووس

مدتی است به صورت غیر رسمی اعضای فعال ستاد، جمعی از اعضای شورا و تنی چند از مسئولین و بعضی خبرنگاران جلسات متعدد تشکیل و مقدمات کار انجام پذیرفت است و دیروز رسمأ روسای 8 کمیته را مشخص کردیم، برگزاری کشتی آلیش در سطح آسیا افتخار همه‌ی ماست، هدف از برگزاری بهینه با همکاری انجمن آلیش کشور معرفی جاذبه‌های تاریخی و توریستی شهر به مهمانان است که کشور‌های بسیاری در آن شرکت می‌کنند محمد حمیدی از آمادگی کامل رؤسای کمیته‌ها برای برگزاری مسابقات کشتی آلیش خبر داد و از غفاری مدیر ورزش و جوانان خواست هزینه انجام گرفته سالن ورزشی المپیک را از اداره‌ی کل ورزش و جوانان دریافت بدارند. غفاری دبیر برگزاری کشتی آلیش در گنبد کاووس خطاب به فرماندار گفت:

همه تجهیزات سالن المپیک آماده است با همکاری شهرداری نظافت سالن صورت گرفته و مکانی برای دفتر برگزاری مسابقات آلیش در اختیار انجمن آلیش کشور با امکانات اینترنت و … گذاشته شده است.

آلیش 2 - نشست رسمی اعضای کمیته‌های مسابقات کشتی آلیش آسیایی در فرمانداری گنبد کاووس

محمد رضا داورزنی مدیر اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کمیته‌ی فرهنگی مسابقات آلیش نیز اعلام داشت؛ کارهای تزئینی و اصلی به عهد‌ه‌ی کمیته فرهنگی می‌باشد، متأسفانه علیرغم اسرار هنوز مدیر مالی در جلسات حضور ندارد و هزینه‌ی اولیه پرداخت نشده است. با این وجود گروه‌های فرهنگی بومی آماده و در حال تمرین هستند داورزنی پیشنهاد داد دو کورس اسبدوانی در محل سوارکاری برای مهمانان تدارک دیده شود. قدرت شاکری مسئول کمیته‌ی تشریفات مسابقات آلیش اذعان داشت: با هماهنگی انجمن آلیش کشور و فدراسیون آلیش آسیایی هتل‌هایی در گرگان – آزادشهر – مینودشت و بعضی مهمانسراهای شیک ادارات شهرستان هماهنگی صورت گرفته که بعضی مهمانسراها چک شوند تا مشکلی دارند رفع شود وی تسریع کرد اسکان مهمانان رسمی یکی از کارهای مهم کمیته تشریفات است.

آنه محمد بیات مسئول روابط عمومی از عدم اطلاع رسانی رسمی در گلستان اظهار گله کرد و از فرماندار خواست با هماهنگی فلاح نماینده‌ی فدراسیون آلیش و … با اصحاب مطبوعات و رسانه نشست مطبوعاتی صورت بگیرد و تبلیغات میدانی انجام پذیرد. وی از اطلاع رسانی در سطح بین‌الملی و کشوری روابط عمومی انجمن آلیش تقدیر کرد. آنگاه فرماندار گنبد حمیدی علام کرد تا در اولین فرصت نشست مطبوعات صورت بگیرد.

31 - نشست رسمی اعضای کمیته‌های مسابقات کشتی آلیش آسیایی در فرمانداری گنبد کاووس

دکتر فرهاد بدیعی مسئول کمیته پزشکی نیز از تجهیز تیم پزشکی به همراه آمبولانس و نیروهای امدادگر اعلام آمادگی کرد دکتر بدیعی یاد آور شد از مکان‌های اسکان مهمانان قبل و حین اسکان بررسی‌های بهداشت محیط توسط پرسنل کمیته پزشکی اقدامات بهداشتی صورت خواهد گرفت.

رضا فلاح رئیس آسپانسر بخش آسیایی کشتی آلیش و دبیر انجمن آلیش کشتی در گنبدکاووس ضمن تقدیر وتشکر از مهمان نوازی خوب گنبدی‌ها خطاب به مهندس حمیدی گفت: امیدوارم با خاطرات خوب مسابقات آسیایی کشتی آلیش با همکاری مسئولین کمیته‌ها و فرمانداری محترم به خوبی اجرا شود و بنده با خاطره‌ی خوبی گنبد کاووس را ترک نمایم کمیته‌های غیر رسمی رسمیت یافته بعضی‌ها فعالند، متأسفانه بعضی کمیته‌ها زیاد فعال نیستند وقت اندک است وی از حمایت‌های شهرداری شهر گنبد کاووس تقدیر ویژه داشت.

فلاح خاطرنشان کرد: دیروز 20 کشور شرکت کننده داشتیم دیشب و امروز 6 کشور به آمار فوق اضافه شد. حالا لیست کشورها را بستیم، 8 نماینده‌ی رسمی کشورهای شرکت کننده، دیپلمات‌های بسیار مهمان ما در گنبدکاووس خواهند بود جمعأ 85 نفر مهمان رسمی خارجی خواهیم داشت دبیر فدارسیون آلیش در مسابقات آسیایی گنبدکاووس اعلام داشت تیم‌های کشورهای آسیایی خصوصأ ترکمنستان در مسابقات شرکت می‌کنند.

باقری نماینده‌ی فرمانداری در مسابقات کشتی آلیش از هماهنگی کمیته‌ها و جلسات گذشته را به حضار تشریح کرد و خاطرنشان کرد مدیر مالی به اعضا معرفی تا کارها زودتر عملیاتی شود.

حاج ستار تاتار یکی از اعضای شورای شهر و مسئول کمیته‌ی پشتیبانی ضمن تشکر از همکاران و فرمانداری و شهردار اظهار داشت: هماهنگی کمیته‌ها ایده‌آل است اما مشکلات در سالن المپیک وجود دارد که بر طرف خواهد شد، مسئول کمیته پشتیبانی اعلام داشت: با خودمان رور راست باشیم تا فردا شرمنده مهمانان نشویم کار بزرگی در پیش داریم آبروی شهرمان را حفظ کنیم فرماندار و شهردار همکاری خوبی با مجموعه کشتی آلیش دارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا