اخبار ورزشیکشتـی آلیـــش گنبـد

نشست مسئول کمیته روابط عمومی مسابقات کشتی آلیش آسیایی در گنبدکاووس با اعضای کمیته و تنی چند از خبرنگاران فعال برگزاری مسابقات

در این نشست مسئول کمیته آنه‌محمد بیات، نایب رئیس نازمحمد واحدی، مهندس قره خاکپور رئیس منابع طبیعی، عضو شورای شهر غفور غراوی و منصور آق خبرنگار پیشکسوت و تنی چند از خبرنگاران فعال تشکیل گردید.

2 - نشست مسئول کمیته روابط عمومی مسابقات کشتی آلیش آسیایی در گنبدکاووس با اعضای کمیته و تنی چند از خبرنگاران فعال برگزاری مسابقاتابتدا بیات عضو کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی به اعضاء گفت:

رویداد بزرگ ورزشی در گنبد رقم می‌خورد، اطلاع‌رسانی یکی از کارهای اساسی روابط عمومی مسابقات است در این خصوص؛ شرکت مهندسی گنبدکامپیوتر یاشار نیازی زیر نظر مسئول سایت مسابقات کشتی آلیش گنبد واحدی نائب رئیس کمیته روابط عمومی سایت مستقلی برای اطلاع رسانی بهتر بنام کشتی آلیش گنبد ثبت و راه‌اندازی می‌نماید.

ضمنا برای همکاری و درج مطالب سایت آلیش گنبد آقای فرزاد بحری مقرر شد با مهندس نیازی همکاری نزدیک داشته باشند. نام سایت: www.alyshgonbad.ir مقررشد.

مهندس خاکپور در این نشست گفت؛ بنده اعلام می‌دارم هرگونه کمک ترابری و … باشد در خدمت ورزش گنبد بودم و هستم. قطعا کمک به انجام چنین مسابقات حفظ آبروی شهرمان است.

غفور غراوی عضو شورای شهر نیز اظهار داشت سطح داخلی شهر ایده‌آل است البته نیاز به تبلیغ میدانی بسیار داریم. وی با هماهنگی داود آورند متصدی دهیاری بخش مرکزی تبلیغات در سطح روستاها و شهرهای حاشیه را هماهنگ کردند.

عباس علی‌پور نیز هماهنگی تبلیغات میدانی را به عهده گرفتند.

منصور آق نیز گفت؛ حتما اطلاع‌رسانی به موقع صورت خواهد گرفت، اما چاپ و توزیع، بولتن آن هم به 2 زبان انگلیسی و فارسی کار دشواری است، اما انجام کار سخت ارزش دارد.

عاشورمحمد رئوفی شاعر و فعال فرهنگی خبرنگاران را در گنبدکاووس را هماهنگ کردند تا کارت ورود به مسابقات برای آنان صادر شود.

یاشار نیازی / مارقوش ترکمن صحرا

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا