اخبار اجتماعی

چرا در عیدگاه اهل سنت گنبد خبری از عمران نیست ؟!

مارقوش– حاج قوجق قلی آق: ده سال و اندی است، اهالی نمازگزار و خدا دوست مردم گنبد کاووس، همّت والا داشته پول برای عمران عیدگاه اهل سنت جمع آوری می کنند؛ ولی با گذشت زمان معلوم نیست بودجه آن در کجا صرف می شود؟!!

Fetr 2 - چرا در عیدگاه اهل سنت گنبد خبری از عمران نیست ؟!
مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر در گنبد کاووس 7 مرداد 1393

امّا در عید سعید فطر امسال با اینکه کیسه ها رژه می رفتند، عده بیشتر از مردم کمک نمی کردند یا اگر کمک می کردند یک پنجم قبلی بود، مگر اینکه تعداد مراجعه کننده زیاد باشد.

بهر حال از مردمی که کمک نمی کردند علت را جویا می شدید جواب می دادند، بعد از گذشت سالها هنوز نه سایه بان تکمیل شده، نه کف عیدگاه، آسفالت یا موزاییک شده اگر هر سال 50 متر کار کرده بودند تمام می شد؟!

اگر بودجه جمع آوری شده در بانک پس انداز می شد و با پول آن مشارکتی کار می شد مقدار آن افزایش پیدا می کرد!! تا اقدامات بهینه ای انجام دهند!!

چرا مخفی کاری می شود؟ بیلان و راندمان کاری به اهالی موّحد شهرستان گنبد کاووس ارائه نمی شود؟!!

آیا آن همه آتشین انتقاد کردن از هیئت امنای قبلی نتیجه اش این بود؟؟

چرا علما و روحانیون از دور دستی، به آتش درد مردم دارند؟ و تذکر شدید به هیئت امنا نمی دهند تا سریعتر کار کنند، اگر مشکلی دارند صادقانه کنار بروند تا کسان دیگر آستینها را بالا نبرند!!!

در موقع نمازگزاری امسال نم نم باران بود، اگر رگبار می بارید مردم به کجا پناهده می شدند؟؟ آیا بدون نماز گزاردن به خانه بر می گشتند؟!!

منبع: اولکامیز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا