اخبار اجتماعیاخبار فرهنگی

گرامیداشت هشت سال فعالیت سایت اولکامیز

هشت سال فعالیت فرهنگی، اجتماعی، اطلاع رسانی سایت اولکامیز در جنگل طبیعی النگدره گرگان با حضور اصحاب رسانه و فعالین فرهنگ و تنی چند از مدیران و مشاورین استانداری برگزار گردید.

لطیف ایزدی یکی از بنیانگذاران و مدیر فعلی اولکامیز ضمن تشریح عملکرد سایت خطاب به حضار گفت: 8 سال پیش سایت اولکامیز توسط تنی چند از علاقمندان به دنیای مجازی محمود اسماعیلی، علی آرخی و اینجانب شروع به فعالیت کرد بعد از 2 سال فعالیت، مدیریت سایت به مرحوم عثمان اکرامی سپرده شد. بعد از فوت عثمان اکرامی یک سال و نیم سایت از فعالیت بدور بود و دوباره در سال 90 با همکاری عبدالرحیم آنامرادی- حامد دلیجه و دیگر دوستان رسما مدیریت اولکامیز به اینجانب محول گردید. اینک سایت اولکامیز در مرحله‌ی دوم فعالیت طی 4 سال به سایتی فرامنطقه‌ای تبدیل شده است و مخاطبان بسیاری دارد اینک اولکامیز روزانه 2500 الی 3000 بیننده دارد علاوه بر عامه‌ی مردم مسئولین اعتدال و امید به عنوان یک سایت مرجع به آن می‌نگرند. خبرهای آن توسط خبرگزاریهای مهم رصد می‌شود و بعضا در سطح ملی و بین‌المللی اطلاع‌رسانی می‌نماید. ایزدی در خاتمه‌ی سخنانش از دست‌اندرکاران مراسم و حضور تنی چند از مسئولین و علاقمندان و اصحاب مطبوعات و رسانه تقدیر و تشکر کرد.

سپس حاج حمید کمی سردبیر هفته نامه‌ی صحرا ضمن تبریک 8 سال فعالیت سایت اولکامیز به دست‌اندرکاران آنان تبریک و اذعان داشت، رسانه‌ی آنلاین تاثیرگذاری بیشتری دارد. اطلاع‌رسانی صحیح و انتقاد سازنده باعث رشد فرهنگی جامعه را بدنبال خواهد داشت. در این مراسم فرهنگی جمعی از هنرمندان: قربان روان، بای محمد چندری، محمد آتابای و تنی چند از شاعران پیشکسوت: تقی پورمند از انجمن میراث گنبد، شاعران نامدار ترکمن صحرا عیدمحمد اونق و ستار سوقی، عبدالقهار صوفی راد، محمد آتابای از گنبد کاوس و صالح سخایی از آق‌قلا با قرائت شعر و هنرمندان با هنرنمایی صفای خاصی به مراسم بخشیدند.

مشاور فرهنگی و مطبوعاتی استانداری و سردبیر هفته نامه‌ی سلیم در جمع مطبوعاتی اظهار داشت: اولکامیز تعامل و تعادل را حفظ و نقد سازنده را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است. سایت اولکامیز قابل تقدیر است.

من به عنوان همکار مطبوعاتی نه به عنوان مشاور استاندار کار بچه‌های اهل قلم ترکمن صحرا را تامین می‌کنم. علی نصیبی مشاور امور جوانان استانداری گلستان و جمعی از همکاران وی نیز ضمن حضور در جمع هنرمندان و اصحاب رسانه طی سخنان کوتاه گفت: جوان بودن جمعی از اعضا و مدیر سایت و گذشته از آن همفکر بودن اعضای تحریریه‌ی اولکامیز مرا به این جمع صمیمی کشاند. ناگفته‌هایمان را و مشکلات مردم ترکمن صحرا را در سایت اولکامیز مشاهده می‌کنیم.

اولکامیز تریبون خوبی برای مردم و اهل فرهنگ است.

در این نشست صمیمی فرهنگی، هنری از زنده‌یاد نازمحمد پقه، مرحوم عثمان اکرامی به نیکی یاد شد. یازرلو مدیر کل روابط عمومی استانداری و تنی چند از از صاحب‌نظران مطبوعات و فرهنگ، مشاور استانداری دکتر ارازمحمد سارلی، رشید قرنجیک و دکتر شیرمحمدلی شهردار و عضو شورای آق قلا و دکتر سعید یلقی، کاکا خزینی و … ضمن تبریک 8 مین سال تولد اولکامیز ضمن نقد، توصیه‌هایی جهت پیشبرد اطلاع‌رسانی به مدیر و اعضای تحریریه‌ی سایت ابراز داشتند.

در پایان مراسم چکدیرمه‌ی ترکمنی در طبیعت بکر النگدره صرف شد.

حاشیه‌های نشست

1- حاجی قربان طریک عکاس برجسته و جوان و مستندساز، خلیل یزدانی به همراه یاشار نیازی و آمان محمد خوجملی حضور پررنگی داشتند.

2- جوانان گرگانی، آق قلایی علاقمند به اولکامیز سنگ تمام گذاشتند.

3- علیرغم مشغله کاری حاج حکیم موحد- حکیم آل جلیل از آق قلا و وکیل برجسته گرگانی فرهاد توماج حضور پررنگی داشت.

4- تنی چند از مسئولین، نویسندگان از عدم حضور به علت مشغله کاری رسما تلفنی عذرخواهی کردند.

آنه محمد بیات

7 - گرامیداشت هشت سال فعالیت سایت اولکامیز 10 - گرامیداشت هشت سال فعالیت سایت اولکامیز 2 - گرامیداشت هشت سال فعالیت سایت اولکامیز 3 - گرامیداشت هشت سال فعالیت سایت اولکامیز 5 - گرامیداشت هشت سال فعالیت سایت اولکامیز 6 - گرامیداشت هشت سال فعالیت سایت اولکامیز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا